EN
Visos kategorijos

Naujienos

Pagrindinis puslapis>Naujienos

Centrinės Afrikos Respublikos prezidentas dalyvauja Boali 2 hidroelektrinės užbaigimo ceremonijoje

Laikas: 2021-08-12 Pataikymai: 89

11 m. rugpjūčio 2021 d. projekto vietoje Boali mieste, Umberambako provincijoje, Centrinės Afrikos Respublikoje, 2 m. rugpjūčio XNUMX d. buvo atkurta ir pastatyta Boali XNUMX hidroelektrinė – didžiausia hidroelektrinė Centrinės Afrikos Respublikoje, kurią ėmėsi HNAC.

图片 1

Centrinės Afrikos Respublikos prezidentas Faustinas Alchange'as Tuvadra, Nacionalinės Asamblėjos pirmininkas Sarangi, Ministras Pirmininkas Henry-Marie Dondela, Kinijos ambasadorius Centrinėje Afrikoje Chen Dong, Kinijos patarėjas Kinijos ir Afrikos verslo bendradarbiavimo biure Gao Tiefeng, Iris, Afrikos plėtros banko grupės atstovė, energetikos ir vandens plėtros ministras, Umberramo Bako provincijos gubernatorius ir gubernatoriaus pavaduotojas, Boali miesto misijos pirmininkas ir parlamento narys, Kinijos ir Afrikos elektros energijos įmonės generalinis direktorius bei susiję pareigūnai, Ceremonijoje dalyvavo atstovai iš Kinijos Gezhouba Group, HNAC Technology Co.,Ltd, Shanxi Construction Investment Group ir kitų dalyvaujančių šalių, Boali miesto pareigūnai ir masių atstovai. Daugiau nei 300 pasiuntinių iš įvairių šalių ir vietos žmonių liudytojas prezidentas Tuvadela vienu paspaudimu pradėjo elektros energijos gamybos operaciją, o vietinė pagrindinė žiniasklaida, tokia kaip Centrinės Afrikos nacionalinė televizija, „Zango Afrika“ ir Centrinės Afrikos nacionalinė naujienų agentūra, stebėjo ir pranešė. realiu laiku. HNAC projektų vadovas Yang Xian buvo pakviestas dalyvauti užbaigimo ceremonijoje įmonės vardu ir atsiėmė Centrinės Afrikos Respublikos prezidento įteiktą „Prezidento medalį“.

Apdovanojimų ceremonija

2 副本

Prezidentas Tuvadela ceremonijoje pasakė kalbą, nuoširdžiai sveikindamas projektą „Boali 2“ užbaigus pagal tvarkaraštį ir kokybiškai. Jis teigė, kad elektros energijos gamybos veikla pagal projektą išsprendė vietos gyventojų elektros problemą ir buvo naudinga vietos žmonėms. Tai – ilgalaikės abiejų šalių draugystės liudijimas. Jis nuoširdžiai dėkojo Kinijos įmonėms už Centrinės Afrikos Respublikai suteiktą paramą statyboms, labai gyrė projekto dalyvių triūsą.

3 副本

Prezidentas Tuvadela apžiūri Boali 2 projektą

图片 4

图片 5

Prezidentas Tuvadra vienu paspaudimu pradeda energijos gamybos operaciją

Centrinės Afrikos Respublika yra prie jūros neturinti šalis Afrikos žemyno centre ir viena mažiausiai išsivysčiusių šalių pasaulyje. Nacionalinis energijos tiekimo aprėpties lygis yra tik 8%, o kapitalo energijos tiekimo lygis yra tik 35%. Boali 2 hidroelektrinė yra Boali mieste, Umberambako provincijoje, Centrinėje Afrikoje. Elektrinė veikė dešimtmečius nuo jos užbaigimo. Komponentai labai sensta, dažnai pasitaiko gedimų, nepakankamas energijos gamybos efektyvumas, o tai negali garantuoti vietos gyventojų kasdienio elektros poreikio. . 2016 metais Afrikos plėtros bankas nusprendė padėti Kinijos ir Afrikos vyriausybėms rekonstruoti 10 MW galios elektrinę ir perdavimo liniją pirmajame Boali 2 hidroelektrinės etape bei pastatyti antrąjį etapą.

图片 6

Projekto panoraminis vaizdas

Projektas pradėtas 2019 m. vasario mėn., baigiamas 11 m. rugpjūčio 2021 d. Statant projektą buvo atlikta daugybė išbandymų, tokių kaip epidemijos, karai, ekstremalios situacijos, tačiau projekto komanda niekada nebuvo chaotiška, moksliškai organizuota ir įveikta. sunkumų su pakilia dvasia, kad būtų užtikrintas sklandus projekto užbaigimas.

图片 7

Projekto užbaigimas ir oficialus paleidimas ne tik pagerino vietos elektros trūkumo situaciją, bet ir teigiamai veikia investicijų, verslo ir užimtumo aplinką Centrinėje Afrikoje, spartina socialinį stabilumą ir skatina ekonominę plėtrą. Tai pagrindinis pragyvenimo šaltinis Centrinėje Afrikos Respublikoje. .
Ateityje HNAC ir techninis personalas ir toliau dirbs vietoje, teiks projekto eksploatavimo, priežiūros ir technines paslaugas.


Papildoma literatūra

    Centrinės Afrikos Respublika yra Afrikos žemyno centre, vakaruose ribojasi su Kamerūnu, rytuose su Sudanu, šiaurėje su Čadu, pietuose su Kongu (Kinšasa) ir Kongu (Brazaviliu), turinti sausumos teritoriją. 623,000 26 kvadratinių kilometrų. Centrinė Afrika yra tropikuose su karštu klimatu. Temperatūros skirtumas ištisus metus nedidelis (vidutinė metinė temperatūra 1000°C), tačiau dienos ir nakties temperatūrų skirtumas didelis. Visi metai skirstomi į sausąjį ir lietaus sezoną. Gegužės–spalio mėnesiais yra lietingasis sezonas, o nuo lapkričio iki balandžio – sausas sezonas. Vidutinis metinis kritulių kiekis yra 1600-49 mm, kuris palaipsniui mažėja iš pietų į šiaurę. Centrinėje Afrikoje gausu vandens išteklių. Pagrindinės upės yra Ubangi ir Wam upės. Tai viena iš 67 mažiausiai išsivysčiusių šalių, paskelbtų Jungtinių Tautų. Daugiau nei 74 % gyventojų gyvena žemiau skurdo ribos, o dirbantys gyventojai sudaro apie 80 % visos šalies darbo jėgos. Centrinėje Afrikoje vyrauja žemės ūkis ir gyvulininkystė, čia gana gausūs gamtos ištekliai, itin silpna ir atsilikusi pramonės infrastruktūra, lėta šalies ekonomikos plėtra, daugiau nei XNUMX % pramonės produktų ir kasdienių reikmenų priklauso nuo importo.

Ankstesnis: Geros naujienos | HNAC Technology Co., Ltd laimėjo Guangdong Yuehai Wulan atominės vandens jėgainės projekto pasiūlymą

Kitas : HNAC dalyvavo 12-ajame tarptautiniame aukščiausiojo lygio susitikimo forume apie investicijas į infrastruktūrą ir statybą