EN
Visos kategorijos

Naujienos

Pagrindinis puslapis>Naujienos

HNAC dalyvavo 12-ajame tarptautiniame aukščiausiojo lygio susitikimo forume apie investicijas į infrastruktūrą ir statybą

Laikas: 2021-07-24 Pataikymai: 93

Liepos 22–23 dienomis Makao vyko „12-asis tarptautinis infrastruktūros investicijų ir statybos aukščiausiojo lygio susitikimo forumas“, kurį bendrai finansavo Kinijos tarptautinė rangovų asociacija ir Makao prekybos ir investicijų skatinimo agentūra. Susitikime dalyvavo HNAC International generalinis direktorius Zhang Jicheng, generalinio direktoriaus pavaduotojas Li Na, generalinio direktoriaus padėjėjas Chu Aoqi ir rinkodaros direktorius Qiu Jing.

图片 1

He Yicheng, Makao specialiojo administracinio regiono vykdomasis direktorius, Fu Ziying, Makao centrinio komiteto ryšių biuro direktorius, Yao Jian, direktoriaus pavaduotojas, Ren Hongbin, prekybos ministro padėjėjas, Liu Xianfa, specialusis Komisijos narys. Užsienio reikalų ministerijos komisaro Makao biuras, Makao specialiojo administracinio regiono įstatymų leidžiamosios tarybos pirmininkas Gao Kaixianas ir diplomatiniai pasiuntiniai iš 42 šalių Kinijoje bei tarptautinių finansinių institucijų vadovai kartu pirmininkavo atidarymo ceremonijai. forumo. Šis forumas, kaip įtakingiausias pramonės renginys dabartinių tarptautinių investicijų į infrastruktūrą ir statybų srityje, buvo surengtas tema „Susijungimas rankomis skatinant naują tarptautinio bendradarbiavimo infrastruktūros srityje plėtrą“ ir vyko derinant internetinius ir neprisijungus metodus, pritraukiančių dalyvių iš 71 šalies ir regiono. Daugiau nei 1,300 žmonių iš daugiau nei 500 padalinių regione dalyvavo aptarti tokias problemas kaip naujos pramonės plėtros galimybės po epidemijos, ekologiška plėtra ir finansinės naujovės.

Savo kalboje atidarymo ceremonijoje He Yicheng pareiškė, kad Tarptautinis infrastruktūros forumas tapo svarbia platforma „juostos ir kelio“ statybos pažangai ir Kinijos bei portugališkai kalbančių šalių bendradarbiavimo infrastruktūros srityje gilinimui. „China Unicom“ ir „Soft Unicom“ taisyklės bei standartai prisidėjo prie savo privalumų.

图片 2

Makao specialiojo administracinio regiono generalinis direktorius He Yicheng sako kalbą

Susidūręs su naujos karūninės pneumonijos epidemijos poveikiu, Renas Hongbinas pasisakė už tai, kad šalys skatintų regioninės infrastruktūros sujungimą, įgytų papildomų pranašumų, derėtųsi dėl bendros statybos ir dalintųsi rezultatais; diegti naujoves investavimo ir finansavimo modelius, plėsti infrastruktūros finansavimo kanalus; skatinti ekologišką plėtrą ir diegti naujoves, kad būtų galima vadovauti naujos infrastruktūros statybai

图片 3

Prekybos ministro padėjėjas Renas Hongbinas pasakė kalbą

Susitikime Fang Qiuchen, Kinijos užsienio rangovų prekybos rūmų pirmininkas, pirmininkavo nacionalinio infrastruktūros plėtros indekso „Juosta ir kelias“ (2021 m.) ir Nacionalinės infrastruktūros plėtros indekso ataskaitos „Juosta ir kelias“ (2021 m.) paskelbimui. ), kad pramonė galėtų suvokti Tarptautinės infrastruktūros rinkos tendencijos ir galimybės poepidemijos eroje yra vertinga nuoroda ir intelektinė parama.

图片 4

Fang Qiuchen, Kinijos tarptautinės rangovų asociacijos prezidentas, pirmininkavo forumui

Laikotarpiu HNAC atstovai ir svečiai nuodugniai bendravo ir mainė apie rizikas ir iššūkius, su kuriais susiduria infrastruktūros plėtra „Juosto ir kelio“ šalyse susiklosčius naujai situacijai, kartu diskutavo, kaip pritaikyti energetiką, aplinkosaugą. apsauga, vandens tausojimas ir pramonės informatizacija ateityje. Suvienyti jėgas šioje srityje stiprinti bendradarbiavimą ir skatinti bendradarbiavimo projektų įgyvendinimą. Tuo pačiu metu jie taip pat dalijosi patirtimi su pasiuntiniais Kinijoje iš Kenijos, Senegalo, Angolos, Peru, Zimbabvės ir kitų šalių tokiomis temomis kaip energetikos statyba, eksploatavimo ir priežiūros valdymas ir kontrolė bei kaimo vandens saugumas. Būdama aukštųjų technologijų įmonė, kurios pagrindas yra daug energijos naudojančių daiktų interneto technologija, HNAC veiksmingai bendraus su vyriausybe, įmonėmis ir kitomis šalimis technologijų, produktų ir paslaugų srityse bei ieškos naujų tarptautinio bendradarbiavimo būdų ir priemonių, kad kartu skatintų. Tarptautinis infrastruktūros bendradarbiavimas gali prisidėti prie kokybiškos ir tvarios plėtros.

图片 5

HNAC dalyvių grupinė nuotrauka

Ankstesnis: Centrinės Afrikos Respublikos prezidentas dalyvauja Boali 2 hidroelektrinės užbaigimo ceremonijoje

Kitas : HNAC pažangios eksploatacijos ir priežiūros verslo augimo pastabos: Beijiao miesto siurblinės elektros, žadinimo ir nuolatinės srovės sistemos priežiūros projektas