EN
Visos kategorijos

Naujienos

Pagrindinis puslapis>Naujienos

HNAC padėjo Huiyang rajono žemės ūkio ir vandens biuro drenažo siurblinės eksploatavimo ir priežiūros įgūdžių mokymo kursas buvo sėkmingai surengtas

Laikas: 2021-04-27 Pataikymai: 144

Siekiant toliau gerinti Huiyang rajono drenažo siurblinės eksploatavimo ir valdymo personalo verslo galimybes ir veiklos įgūdžius bei prisitaikyti prie vandens ūkio plėtros poreikių naujoje situacijoje. Šiuo metu Huiyang rajono žemės ūkio, kaimo ir vandens apsaugos biuras Huidžou mieste, Guangdongo provincijoje (toliau – Žemės ūkio ir vandens biuras) Yongliang mieste vyko drenažo siurblinės eksploatavimo ir priežiūros įgūdžių mokymo kursai. Diwei valdymo biuras Huiyang rajone.
Mokymo kurso atidarymo ceremonijai vadovavo Liu Yaorong, Huiyang rajono, Huidžou miesto, Guangdongo provincijos, žemės ūkio ir vandens biuro direktoriaus pavaduotojas. Atitinkami asmenys, atsakingi už Žemės ūkio ir vandens biurą, Liangjingo miesto liaudies vyriausybę, Pingtano miesto liaudies vyriausybę, Pingtan Diwei valdymo biurą, Danshui upės Danao upę su iš viso 32 verslo pagrindais iš Inžinerijos valdymo biuro ir Yongliang Diwei valdymo biuro dalyvavo mokymas.

图片 1


Papildoma literatūra:


Huiyang rajono žemės ūkio ir vandens biuro vandens apsaugos projektų valdymo padalinyje iš viso yra 12 drenažo stočių, Danshui upės Danao upės valdymo biuras, Yongliang pylimo valdymo biuras ir Pingtan Dike valdymo biuras. Nuo 2021 m. sausio mėn. „Huazi Technology“ suteikė 12 Huiyang rajono drenažo stočių įrangos patikrinimus, reguliarią priežiūrą ir reguliarią priežiūrą, įskaitant vandens siurblius, variklius, aukštos ir žemos įtampos įrangą, kompiuterinį stebėjimą ir apsaugą, nuolatinės srovės sistemas, vartus ir keltuvus. Techninės priežiūros ir prevenciniai bandymai ir paslaugų teikimas, pavyzdžiui, budėjimas potvynių sezono metu, gelbėjimas avarinėje situacijoje ir techninis mokymas.

图片 2

图片 3

Ankstesnis: 181 milijonas! HNAC laimėjo konkursą dėl elektromechaninės įrangos tiekimo ir įrengimo Kandaji hidroelektrinei Nigeryje.

Kitas : [Retrograde, pakelkite bures] HNAC Nauru Smart Grid projektas prasidėjo sklandžiai