EN
Visos kategorijos

Naujienos

Pagrindinis puslapis>Naujienos

[Geros naujienos] Oficialiai pradėtas HNAC Maoming Binhai naujojo rajono vandentiekio investicijų bendrovės priežiūros paslaugų projektas

Laikas: 2020-12-18 Pataikymai: 116

Maoming Binhai New Area vandens tiekimo projektą investavo ir pastatė Maoming Binhai New Area Urban Investment and Development Co., Ltd. ir Kinijos geležinkelių septintojo biuro Xi'an Company EPC generalinis rangovas. HNAC suteikė visą projekto elektromechaninę įrangą, programinės įrangos platformas ir įrangos palaikymo paslaugas. Kuris sumušė trumpiausio panašių projektų statybos laiko rekordą.

图片 1

[HNAC pasiekė puikų pasiekimą] Guangdong Maoming Binhai New Area vandens gamyklos projektas sumušė trumpiausio panašių projektų statybos laiko rekordą Guangdongo provincijoje

Nesvarbu, ar tai būtų kelionė tūkstančius mylių į projekto vietą epidemijos metu siekiant užtikrinti projekto eigą, ar kliento pagrįsto grafiko derinimas vandens tiekimo užduoties užbaigimui statybos proceso metu, HNAC projekto techninės komandos profesionalumas ir kruopštumas. pelnė vieningą klientų pagyrimą. Per laikotarpį klientas patikrino įmonės išmaniojo eksploatavimo ir priežiūros valdymo paslaugų galimybes, puikiai pripažino įmonės technologijų ir valdymo lygį bei pasirašė projekto techninės priežiūros sutartį, siekdama toliau gilinti bendradarbiavimą.

Atsižvelgdama į projekto ypatybes ir mastą, bendrovė įkūrė HNAC Technology Maoming Binhai New Area vandentiekio projektų skyrių, kuriame dirba projektų vadovai, įrangos priežiūros inžinieriai ir techninio mokymo inžinieriai, teikiantys projekto įrangos priežiūros paslaugas ir tiekti švarų vandenį. pagal nuotekų kokybės standartus reguliariai teikti vandens valymo paslaugas. Tuo pačiu metu HNAC surengė techninius mokymus atitinkamiems savininko darbuotojams ir bendradarbiavo su klientais, kad Binhai New Area vandens gamykla taptų etalonine vandens tiekimo įmone Maominge.

2 副本

Gruodžio 14 d. ryte Maoming Binhai New Area Water Investment Co., Ltd. (toliau – „Vandens investicijų bendrovė“). Yang Houde, investicinės bendrovės generalinis direktorius, Wu Xiaofang, HNAC išmaniojo valdymo ir priežiūros skyriaus generalinio direktoriaus pavaduotojas, ir Li Donglin, vandens apsaugos skyriaus generalinio direktoriaus padėjėjas. Ceremonijai vadovavo Vandens investicijų korporacijos Integruoto valdymo departamento direktorius Cai Tingtingas.

3 副本

Vandens investicijų bendrovės generalinis direktorius Yang Houde atkreipė dėmesį, kad investicijų į vandenį įmonė turėtų būti pagrįsta vandens pramonės plėtros Binhai naujojoje srityje poreikiais ir stengtis sukurti aukštos kokybės vandens tiekimo veiklą ir eksploatavimą. platforma Binhai New Area. HNAC teikiamą vandens įrenginių priežiūros paslaugą būtina vertinti kaip galimybę ugdyti vandens įrenginių eksploatavimo ir valdymo talentus bei pagrindines jėgas, siekiant savarankiško vandens tiekimo sistemos veikimo, saugaus gamybos ir priežiūros valdymo.

图片 4

Būdama kelių energijų IoT technologijų lyderė, HNAC yra pasiryžusi būti „savininkų akimis ir smegenimis“, teikti įvairias ir individualiai pritaikytas aukščiausios klasės išmaniojo eksploatavimo ir priežiūros valdymo paslaugas ir kartu rašyti naują vandens tiekimo verslo skyrių. Binhai naujoji sritis.


 Papildoma literatūra:


Maoming Binhai New Area Water Supply Project (EPC) Naujai pastatyta vandens gamykla yra Maoming Port Avenue ir 325 nacionalinio kelio sankirtoje Binhai New Area. Bendras žemės įsigijimo plotas yra apie 109 arus. Bendras vandens telkinio projektinis mastas – 100 tūkst. m³/d. Šio projekto statybos mastas – 50 tūkst. m³/d. Projekte naudojama MTC-3W išmanioji vandens valymo sistema, skirta visam gamybos procesui valdyti, apimantį keletą pagrindinių įmonių, įskaitant elektrinį, mechaninį ir vandens valymą. Įrangos eksploatavimas, eksploatavimas, priežiūra, gedimų šalinimas ir techninė priežiūra turi būti aprūpinti profesine kvalifikacija ir daugiau eksploatavimo valdymo personalo, turinčio aukštą akademinį lygį, eksploatavimo ir priežiūros įgūdžius. HNAC teikia pažangias vandens gamyklos priežiūros paslaugas Binhai New Area, vykdydamas techninius mokymus + įrangos priežiūrą, kad būtų užtikrintas efektyvus ir saugus įrangos ir sistemų veikimas.

Ankstesnis: [Retrograde, pakelkite bures] HNAC Nauru Smart Grid projektas prasidėjo sklandžiai

Kitas : „HNAC Technology“ sėkmingai pasirašė Tanzanijos pastotės EPC projektą