EN
Visos kategorijos

Naujienos

Pagrindinis puslapis>Naujienos

Geros naujienos | HNAC Technology Co., Ltd laimėjo Guangdong Yuehai Wulan atominės vandens jėgainės projekto pasiūlymą

Laikas: 2021-08-27 Pataikymai: 198

Neseniai HNAC Technology Co., Ltd. sėkmingai laimėjo 2021 m. Guangdong Yuehai vandens reikalų trečiosios įrangos pirkimo projekto partiją, Lam atominės vandens gamyklos panardintos ultrafiltracijos sistemos pasiūlymą. Projektas priklauso Lanhe vandens gamyklai ir pagalbinio dujotiekio tinklo išplėtimo projektui Nansha rajone, Guangdžou mieste, kurio perdirbimo pajėgumas yra 150,000 XNUMX m³/d. Tai atitinka augantį vandens poreikį visame Nanšos Naujajame rajone. Tai pagrindinis viešosios paramos projektas ir naudingas projektas Nanšos rajone, Guangdžou.

3 副本

Projekte bus naudojami sukrauti tvenkiniai ir pažangi ultrafiltracinės membranos valymo technologija, kuri ne tik užtikrina gamyklos vandens vandens kokybę, bet ir taupo žemę. Tuo pačiu metu projekte taip pat pristatoma „išmaniųjų vandens reikalų“ sąvoka, remiantis pažangiomis kompiuterių tinklo technologijomis, GIS technologijomis, BIM technologijomis ir didelio masto duomenų bazių valdymo technologijomis, siekiant sukurti centralizuotą valdymo ir decentralizuotos valdymo sistemos struktūrą. praktiška, saugi, patikima ir visapusiška sistema klientams, Efektyvi miesto išmanioji vandens reikalų informacinė sistema, efektyviai gerinanti klientų valdymo efektyvumą ir ekonomiškumą.

Lamo atominės vandens elektrinės plėtros projektas – dar vienas tipiškas pasiekimas komunalinio vandens valymo HNAC Technology membraniniu metodu srityje, paženklinantis įmonės komunalinio vandens valymo verslo plėtrą į naują lygį. Būdama pirmaujanti įmonė vietinio komunalinio vandens valymo srityje, HNAC dirbs su savo dukterinėmis įmonėmis Beijing Grant ir Kanpur, siekdama, kad statybos darbai būtų atlikti laiku, kokybiškai ir kiekybiškai.


Papildoma literatūra:

Sparčiai vystantis Nansha New Area, esamas vandens tiekimas palaipsniui negalėjo patenkinti didėjančio vandens poreikio. Kaip vienas iš pagrindinių vandens tiekimo šaltinių Nansha New Area, Lamo atominė vandens jėgainė buvo pastatyta apie 30 metų, įprasti vandens valymo įrenginiai yra seni, automatinė valdymo sistema yra neužbaigta, o nuotekų vandens kokybė yra nestabili. Būtina paspartinti Lamo atominės vandens elektrinės plėtros projekto bei gamyklos magistralinio vamzdyno statybos projekto užbaigimą tuo pačiu metu. Pasibaigus projektui, Lanhe atominės vandens elektrinės kasdienis vandens gamybos pajėgumas bus padidintas nuo 30,000 150,000 tonų iki 300,000 XNUMX tonų, o tai bus naudinga XNUMX XNUMX žmonių trijuose Dongčongo, Dagango ir Lanhės miestuose šiaurėje.

Ankstesnis: HNAC dalyvavo 2-ojoje Kinijos ir Afrikos ekonomikos ir prekybos parodoje

Kitas : Centrinės Afrikos Respublikos prezidentas dalyvauja Boali 2 hidroelektrinės užbaigimo ceremonijoje

Karščiausios kategorijos