EN
Visos kategorijos

Naujienos

Pagrindinis puslapis>Naujienos

181 milijonas! HNAC laimėjo konkursą dėl elektromechaninės įrangos tiekimo ir įrengimo Kandaji hidroelektrinei Nigeryje.

Laikas: 2021-05-25 Pataikymai: 61

图片 1

Neseniai bendrovė gavo „Pranešimą apie laimėtą pasiūlymą“, kurį išleido „China Gezhouba Group International Engineering Co., Ltd.“, patvirtinantį, kad HNAC laimėjo Kandadžio hidroelektrinės Nigerio mechaninės ir elektros įrangos tiekimo ir įrengimo projektą. Laimėjęs pasiūlymas buvo 28,134,276.15 18,120.72 XNUMX USD (atitinka maždaug XNUMX XNUMX Dešimt tūkstančių CNY).

Kandaji hidroelektrinė Nigeryje yra vienas iš svarbių iniciatyvos „Viena juosta, vienas kelias“ projektų. Jėgainės instaliuota galia yra 130 MW, o vidutinė metinė elektros energijos gamyba yra apie 617 mln. kilovatvalandžių. Tai didžiausia hidroelektrinė Nigeryje. Projektas yra maždaug 180 km prieš srovę nuo Niamey, kuris yra Nigerio sostinė. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas energijos gamybai ir atsižvelgiama į vandens tiekimą ir drėkinimą. Pasibaigus projektui, jis labai išspręs elektros energijos tiekimo trūkumą Nigerio sostinėje Niamey ir jos apylinkėse, padės Nigeriui atsikratyti sunkumų, susijusių su elektros energijos importu, ir paskatins vietos ekonominę plėtrą. Statant projektą taip pat bus sukurtos kelios darbo vietos, kurios padės ugdyti daugybę techninių Nigerio talentų.
Pastaraisiais metais įmonės verslas Centrinėje ir Vakarų Afrikoje vystėsi gerai, o produktai ir paslaugos įsitvirtino Siera Leonėje, Senegale, Centrinės Afrikos Respublikoje, Pusiaujo Gvinėjoje ir kitose šalyse. Konkurso laimėjimas dar labiau padidins bendrovės įtaką Vakarų Afrikos rinkoje. Bendrovė taip pat pasinaudos galimybe nuolat gerinti savo paslaugų lygį ir prisidėti prie Kinijos ir Afrikos bendradarbiavimo.

Ankstesnis: [Projekto naujienos] Chenzhou Jiucaiping energijos kaupimo jėgainė sėkmingai prijungta prie tinklo bandomajam eksploatavimui

Kitas : HNAC padėjo Huiyang rajono žemės ūkio ir vandens biuro drenažo siurblinės eksploatavimo ir priežiūros įgūdžių mokymo kursas buvo sėkmingai surengtas