EN
Visos kategorijos

Kompanijos profilis

Pagrindinis puslapis>Apie HNAC>Kompanijos profilis

„HNAC Technology Co., Ltd.“ (akcijų kodas: 300490) yra didelė į biržos sąrašus įtraukta grupės įmonė, teikianti bendrus vandens taupymo, elektros energijos, aplinkos apsaugos ir vandens valymo bei pramonės kontrolės sprendimus. HNAC turi 6 bazes Čangšoje, Pekine, Uhane. ir Šendženo miestas, Kinija, turintys užsienio filialus ir biurus Centrinės Afrikos Respublikoje, Čilėje, Pakistane, Indonezijoje, Uzbekistane ir Zambijoje.


HNAC užima pasaulinę elektrinių ir siurblinių automatikos valdymo įrangos rinkos dalį, o tai yra Jungtinių Tautų pramonės plėtros organizacijos Tarptautinė mažųjų hidroelektrinių centro valdymo įrangos gamybos bazė. HNAC yra Tarptautinės hidroenergetikos asociacijos narys ir įgaliotas kaip pagrindinis daugiau nei 10 Kinijos nacionalinių vandens taupymo, hidroenergijos ir naujos energijos pramonės standartų rengėjas.


HANC turi beveik 30 metų projektų įgyvendinimo patirtį, su visapusiškomis aptarnavimo galimybėmis, tokiomis kaip apklausa ir projektavimas, įrangos gamyba, inžinerinis įgyvendinimas, protingas valdymas ir priežiūra, investicijos ir finansavimas.

Karščiausios kategorijos